Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Před vlastní objednávkou si prosím přečtěte obchodní podmínky: 

                                      

                                              

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Tyto obchodní podmínky upravují postup při uzavírání kupních smluv mezi

prodávajícím a kupujícím.

 

Předmět koupě

Předmětem koupě je zboží nabízené na internetových stránkách prodávajícího, které si kupující objednal ústně nebo písemně.

 

Vznik kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká na základě písemné nebo ústní objednávky kupujícího. Písemnou objednávku je možné provést elektronickou poštou. Ústní objednávku lze provést telefonicky nebo osobně.

Objednávka musí obsahovat celé jméno a příjmení kupujícího, správnou a úplnou adresu, na kterou má být zboží doručeno a elektronickou adresu nebo telefonní číslo kupujícího. Dále musí obsahovat druh a množství objednávaného zboží a požadovaný způsob dodání a platby za zboží.

 

Cena zboží

Cena zboží odpovídá ceně, která je uvedena na internetových stránkách  prodávajícího v době přijetí objednávky. Zasláním objednávky kupující tyto ceny přijímá. K ceně zásilky bude připočítáno poštovné 100,-

 

Doddací a platební podmínky

Zboží je možné vyzvednout po domluvě osobně na kontaktní adrese prodávajícího nebo je dodáváno prostřednictvím České pošty. Platby jsou přijímány při osobním převzetí v hotovosti nebo předem bankovním převodem na základě zálohové faktury vydané prodávajícím. Při dodání Českou poštou jsou platby přijímány pouze předem bankovním převodem na základě zálohové faktury vydané prodávajícím.
Cena poštovného závisí na výši objednávky a podmínkách jednotlivých dodavatelů. O výši poštovného u konkrétní objednávky prodávající předem informuje zákazníka osobně, telefonicky nebo elektronickou poštou. U objednávek nad 5.000,- Kč není poštovné účtováno.

Dodací lhůta je obvykle 1 až 3 týdny od převzetí objednávky.

Před potvrzením převzetí zásilky od České pošty je kupující povinen zkontrolovat neporušenost balíku a odmítnout převzetí poškozené zásilky. O neúplné nebo poškozené zásilce je nutno s Českou poštou sepsat protokol a neprodleně o tom informovat prodávajícího.

 

Záruční lhůta, reklamace

Prodávající poskytuje kupujícímu záruční lhůtu podle specifikací jednotlivých výrobků. Záruční lhůta se nevztahuje na běžné opotřebení výrobků. Reklamaci lze uplatnit pouze u kompletního zboží, které nebylo neodborně používáno nebo ošetřováno nebo vystaveno netypickým podmínkám pro dané zboží.

 

Ochrana osobních dat

Prodávající se zavazuje údaje zaslané v objednávce použít pouze pro účely vyřízení objednávky a doručení zboží. Prodávající se zavazuje neposkytovat tyto údaje třetím osobám.

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Prodávající se při objednávkách na dálku zasílaných Českou poštou řídí zákonem č. 367/2000 Sb., kterým byla do Občanského zákoníku č. 40/1964 Sb. implementována evropská směrnice o uzavírání smluv na dálku 97/7/ES. Akceptuje zákonné právo na vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho převzetí, nepoškozené a v původním obalu.

 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek